OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05 lutego 2017 – 5 niedz

1. Dzisiaj po Sumie czyli ok 11.30 – spotkanie organizacyjne i omówienie szczegółów planowanej pielgrzymki do Wilna i ostrej Bramy.

2. Dzisiaj wieczorem po mszy św na 18.oo – konferencja dla Rodziców uczniów Gimnazjów klas I-szych i II-gich.

3. Jutro tj poniedz spotkanie Rady Katechetycznej o g. 15tej.

4. Jutro wieczorem o g. 18tej Msza św Odnowy w Duchu Świętym – z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie od grzechu.

5. Parafialny Zespól Caritas – pilnie poszukuje wsparcia i nowych osób które chciałyby podjąć to dzieło miłości miłosiernej czyli służby ubogim i chorym. Osoby które byłyby tym zainteresowane – będzie krótkie spotkanie wyjaśniające we środę po Mszy sw nowennowej czyli o g. 18.45. Bardzo zachęcamy.

6. W najbliższą środę na g. 17tą zaprasza Parafialna Rodzina Radia Maryja – najpierw na modlitwę Różańcową do kaplicy adoracyjnej. Następnie – Msza św z elementami modlitwy za Ojczyznę, a po niej spotkanie Koła. Informujemy też że Koło Radia Maryja służy pomocą emerytom i rencistom w wypełnianiu deklaracji PIT i przekazaniu 1 % podatku na edukacje i patriotyczne wychowanie młodzieży.

7. Najbliższe posiedzenie Rady Parafialnej – piątek g. 19.oo.

8. W sobotę 11 lutego – Najśw Marii Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza sw dla Chorych o godz. 9.oo Najserdeczniej zapraszamy chorych i prosimy o przywiezienie swoich chorych na te Mszą sw dla Chorych