Ogłoszenia parafialne – XXX Niedziela zwykła

XXX Niedziela zwykła

1. Dzisiaj niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny i naszą modlitwę za misje, misjonarzy i o powołania misyjne.

2. Wypominki Listopadowe – nasi bliscy zmarli zasługują na pamięć o nich w modlitwie. Wciąż jest możliwość polecenia ich modlitwie Kościoła w tzw Wypominkach Listopadowych. Formularze są do pobrania przy wyjściu – z prawej strony.

3.Młodzież z KSM prowadzi dzisiaj sprzedaż zniczy nagrobnych. Bardzo zachęcamy.
4. > Spotkanie Rady Parafialnej – wyjątkowo we środę o godz 19.oo. Bardzo proszę o obecność.
> We czwartek – o godz. 18.30 spotkanie grupy Młodzieżowego Woluntariatu. Zawiązała sie grupa złożona z bardzo szlachetnych młodych osób i oferują swoja pomoc czy odwiedziny u osób starszych, chorych, samotnych. Prosimy o zgłoszenia takich osób. Na pewno te młode osoby nie ukrzywdzą żadnego a wniosą dużo dobroci, serca i radości dla osób starszych i chorych. Bardzo zachęcamy.

5. W piątek 28. 10 świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. proszę serdecznie o dar duchowy – czyli o dar modlitwy w dniu moich imienin. O ile możliwe to na Mszy św wieczornej o g. 18.oo. Bardzo proszę o nieprzynoszenie żadnych kwiatów czy prezentów. Najwyżej trochę słodyczy które potem bardzo się przydadzą na spotkaniu św Mikołaja z dziećmi.

6. Bal Wszystkich Świętych dla dzieci – w Szkole Podstawowej w najbliższy piątek o g. 17.3o – zaczyna się to w sali zielonej. Wszystkie dzieci zapraszamy. I dlatego Różaniec dla dzieci – we czwartek o g. 17.oo.

7.W przyszłą niedzielę zmiana czasu z letniego na zimowy.

8. W przyszłym tygodniu – we wtorek przypada – 01 Listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to uroczystość rangi obowiązkowej – tzn jest obowiązek uczestnictwa we Mszy św,. Msze św. w kościele o godz. 7.oo; 9.00, 10.30, i 18.oo
Natomiast na cmentarzu:
g. 12.oo – procesja z modlitwą różańcową po Cmentarzu
g. 12.30 – MSZA ŚW.

9. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI:
Przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa w naszej Parafii rozpocznie sie dzisiaj na wieczornej na Mszy sw o g. 18.oo Na cykl spotkań i konwersatoriów złożą sie konferencje prowadzone przez Instruktorów z Poradnictwa Rodzinnego a także prelegentów z Akademii Rodzinnej ze Szczecina. Przewidziane są także projekcje filmów odnoszących sie do życia małżeńskiego i rodzinnego. ZAPRASZAMY !!!!

10. Już dzisiaj wieczorem KONCERT ku czci św Jana Pawła II
ZESPOŁ PIEŚNI DAWNEJ „CANTO CHORALIS”
Z DREZDENKA. KONCERT ten dedykowany jest PAMIĘCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II – (na okoliczność Dnia Papieskiego i Rocznicy objęcia Stolicy Apostolskiej) – – w naszym kościele – DZISIAJ o godz.19.00 ZAPRASZAMY !!!!