IV Niedziela Zwykła – ogłoszenia

1. We wtorek 02 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce kończy sie okres śpiewania kolęd i dekorowania świątyń sceną Szopki Betlejemskiej, a w domach choinką.

Jeszcze raz chcę najserdeczniej podziękować tym osobom które w tym roku przygotowały taką piękną Świąteczną dekorację – Szopkę, choinki. A dzisiaj dziękuję takze tym osobom które juz to uprzątnęły, poukładały, zabezpieczyły – to też była ciężka i kilkugodzinna prac. Serdeczne Bóg Zapłać.      W  Święto Pańskiego Ofiarowania Msze sw o g. 6.30; 9.oo, 17.oo i 18.oo. Najserdeczniej zapraszamy a ofiarą wesprzemy Siostry Klauzurowe – karmelitanki szczecińskie.

2.We środę modlitwa za Emigrantów na  Nowennie i Mszy wieczornej

3.We czwartek Godzina Święta o g. 17.oo

4. W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca, a zatem:

    • od g. 16.3o  –  Spowiedź,
    • o 17.00 – Msza sw dla dzieci,
    • o 18.00 Msza św.
    • do Chorych nie idziemy bo odwiedziliśmy już teraz w piątek i sobotę

5. W sobotę z racji na Pierwszą Sobotę – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP – modlitewne czuwanie Różańcowe rozpocznie się przed  Mszy sw czyli o g. 17.oo

7. Kurs przygotowujący narzeczonych do Sakr Malż. Przeprowadzony będzie od 13 marca tj niedz  g. 18.oo.

8 Dzisiaj po Sumie tj o 11.30 kolejne spotkanie organizacyjne odnośnie Pielgrzymki do Fatimy , Lourdes i innych Sanktuariow Europejskich.

9. Najważniejsze !!!:

Światowe Dni Młodych – w Pyrzycach ! – jak najbardziej , nie ma w tym żadnej przesady. Otóż trwa peregrynacja  znaków Światowych Dni Młodych – Ikony Matki Bożej i Krzyża ofiarowanego prze św Jana Pawła II, które to znaki zawsze towarzyszą światowym Dniom Młodych i te znaki będą w naszej Parafii i naszym mieście 12 lutego w piątek od godz. 13.oo do 20.oo. Czyli tutaj w takiej mikroskali – odbędą sie Światowe Dni Młodych. Tylko w zaledwie 20 parafiach całej naszej Archidiecezji – to jest prawie 300 parafii – będą gościć te Znaki. Centrum Światowych Dni Młodych przez 7 godz będzie tutaj – w Pyrzycach.  Nikogo nie moze zabraknąć. Nikogo. To by było jakieś koszmarne nieporozumienie gdyby to zlekceważyć.

Juz dzisiaj na to wydarzenie najserdeczniej zapraszamy !!! Przede wszystkim młodych: jeśli chodzi o uczniów Gimnazjum to obecność zupełnie obowiązkowa !! Na Przywitaniu znaków o g. 13tej i na Mszy wieczornej o g. 18.oo. Program już jest umieszczony na plakatach. będziemy za tydzień jeszcze bardzo przypominać i zapraszać