OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2 niedziela zw. – 19.01.2020

 1. Komunikaty Ks Arcybiskupa
 2. W dzisiejsza niedzielę, 19 stycznia, obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Wśród migrantów znajduje się rzesza Polaków. Dlatego zwracamy się z prośbą o modlitwę w ich intencjach i w intencjach tych rodzin, które doświadczają ciężaru rozłąki z bliskimi osobami.
 3. W dzisiejsze popołudnie o g. 17.oo – odwiedzą na z Jasełkami uczniowie Szkoły Podstawowej im Leonida Teligi. Najserdeczniej zapraszamy na to przedstawienie – g. 17.oo
 4. Doroczna pielgrzymka po Sanktuariach polskich tym razem w sierpniu: Święty Krzyż – Kielce – Sandomierz – Kazimierz Dolny – Lublin – Włodawa – Kodeń – Warszawa – Toruń – Skrzatusz. Spotkanie organizacyjne za tydzień w niedz po Sumie czyli o g. 13.oo. Szczegóły na tablicach i stronach internetowych Zapraszam.
 5. W przyszłą Niedzielę 26 stycznia o godzinie 13.00 na plebanii spotkanie dla wyjeżdżających na Zimowisko dla młodzieży. Na spotkaniu dokonujemy całości należności za zimowisko. Ksiądz Damian bardzo prosi wszystkich uczestników o obecność.
 6. We wtorek przypada Dzień Babci, a we środę – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych Dziadków i Babcie, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Tak wiele im przecież zawdzięczamy!
 7. Trwają odwiedziny kolędowe …
  Informacja dla mieszkańców ul. Plac Wolności 2 klatki od C do E, – kolęda w poniedziałek 20. 01, rozpocznie się około godziny 18.00.
 8. Bardzo prosimy aby nie zamawiać intencji przez wrzucenie anonimowej koperty na tacę z wyznaczonym dniem i godziną. Przecież często już bywa zajęty ten wskazany termin i nie można wpisanej intencji wykreślić aby wpisać te przekazane na tacę. Tak nie powinno się robić. Takie wrzucone na tacę będziemy odprawiać w miarę możliwości w terminie jaki jest możliwy w kalendarzu.
 9. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tygodnie serdeczne życzenia !