Piątek, 09 grudnia 2016 r. imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława Piątek II tygodnia adwentu | Wspomnienie dowolne Św. Jana Diego Cuahtlatoatzin

Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Adwentu - 04.12.2016

1. Dzisiaj Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Starajmy się pamiętać o naszych braciach na Wschodzie, dzisiaj w modlitwie. Materialne wsparcie okażemy w styczniu gdy będzie tutaj przez dwa tygodnie ks. Sergiusz z Kazachstanu.

 

2. Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach:

  • Parafialne – codziennie rano o godz. 6.00,

  • Śpiew Godzinek ku czci Matki Bożej od g. 5.40

  • Roraty dla dzieci - wtorki godz 17.oo i piątki - 6.00 !

  • dla Młodzieży i Uczniów Gimnazjum – sob – g. 6.00 !

 

3. We czwartek 08 grudnia piękna Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Zachęcamy gorąco do przeżycia z wiarą tej Uroczystości przez udział we Mszy Św.: 6.00; 9.00 i 18.00. Zachęcamy też do modlitwy w tzw. Godzinę Łaski dla świata czyli o g. 12.00 - czy to w świątyni czy w swoim mieszkaniu. O g. 17.30 - Czuwanie Różańcowe.

 

4. Parafialne Rekolekcje Adwentowe poprowadzi ks. Mariusz Sokołowski - już w najbliższą trzecia niedziela Adwentu. Konferencje rekolekcyjne poniedziałek i wtorek o 6.00, 9.00 i 18.00. Najserdeczniej prosimy o udział w Rekolekcjach.

 

5. Trwa akcja Parafialnego Zespołu „Caritas” - „Wigilijne Dzieło Świątecznej Pomocy Dzieciom” - sprzedaż świec, kartek świątecznych, - możliwość wsparcia na święta ubogich. W najbliższy piątek i sobota Caritas wraz z młodymi z Woluntariatu Młodzieżowego przeprowadzą w sklepach zbiórkę żywności dla ubogich. Składamy ofiarodawcom najserdeczniejsze podziękowanie. Prosimy o miłosierne serca, a tych których dotyka bieda i bolesny niedostatek prosimy o kontakt z Parafialnym Zespołem Caritas!

 

6. Narada Młodzieżowej grupy Woluntariatu - we czwartek o g. 19.00 !

 

7. Od dzisiejszej niedzieli także oferujemy poświęcony Wigilijny Opłatek - na stoisku Caritasu czy w ciągu tygodnia w sklepiku przy kościele. Wszystkie datki z Opłatka niech będą zaczątkiem tworzenia Funduszu Budowlanego Centrum Duszpasterstwaśw. Ottona.

Niezwykły Koncert Ewangelizacyjny - " BETLEJEM " będzie miał miejsce w Szczecinie 13 stycznia o g. 19.00. Wystąpią bardzo znani piosenkarze, muzycy, zespoły. Przy drzwiach wejściowych są ulotki dokładnie opisujące to wydarzenie a także zawierające informacje w jaki sposób zakupić bilety. Zachęcamy serdecznie aby się na to wybrać.

 

8. W Kaplicy Wieczystej Adoracji już uruchomiliśmy ogrzewanie, są też wykładziny na ławkach - są zatem bardzo dobre warunki do modlitwy !!! zapraszamy najserdeczniej - aby korzystać z tej tak cennej zbawczej dla nas Obecności Chrystusa Pana w Najświętszym Sakramencie !!! Kaplica czynna codziennie od g. 9.30 do 18.00.

Drukuj cofnij odsłon: 106 aktualizowano: 5 dni temu, 2016-12-04 Do góry

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia pw. Św OTTONA w Pyrzycach

ul. Dąbrowskiego 13, 74-200 Pyrzyce 2016 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone