Intencje Mszy Św. 9-16.09.2018

NIEDZIELA – 09. 09. 2018

7:00

Greg 7: +Emilia Borzycka

9:00

+ Adolf Mol – 2 rocz, + Rodzice z obu stron

10:30

++ Maria i Władysław Dzioba, + rodzice z obu stron

12:00

W Intencji Parafian

13:15

+ Bolesław Jarząb – 11 rocz sm

Chrzest Antonina Piotrowicz, Natan Świetlicki

18:00

Urodzinowo – dziękczynna – w 80 Urodziny dla p Marii Baran – int od dzieci i wnuków

09.00 Rzepnowo Greg 9: +Jarosław Malicki

10.30 Okunica 11:45 Stróżewo 15.00 Szpital

PONIEDZIAŁEK – 10. 09.

6:30

Greg 3: +Jarosław Malicki

6.30

+ Eugenia Trzaskowska – int od sąsiadów

6.3o

+ Łukasz – 27 rocz śm – int od Rodziców i Siostry

9.00

Greg 10: +Jarosław Malicki

18:00

Za zmarłych z Wypominek Rocznych i Za ostatnio zmarłych

18:00

++ Rodzice: Helena i Stanisław; Rodzeństwo, Józef, Jerzy Stanisław; Bratowe: Bronisława Małgorzata

19.oo

Wspólnota Przyjaciół Jezusa Miłosiernego

WTOREK – 11. 09.

6:30

Greg 11: +Jarosław Malicki

6.30

Greg 9: + Emilia Borzycka

9.oo

Jolanta – wynagradzająca za otrzymane łaski

18:00

O Boże błogosław dla Ewy, Krzysztofa oraz Huberta i Małgorzaty

ŚRODA – 12. 09

6.3o

Greg 10: + Emilia Borzycka

6:30

+ Eugeniusz – rocz

9.00

W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieust Pomocy

18:00

Wynagradzająca za grzechy – od Klubu Krokus

18.oo

Greg 12: +Jarosław Malicki

CZWARTEK – 13. 09. Fatimski Dzień

6:30

++ Anna i Mieczysław Grabowscy

6.30

Greg 11: + Emilia Borzycka

9.00

Greg 13: +Jarosław Malicki

16.oo

Ślub: Piotr Lewandowski – Julia Hołda

18:00

+ Irena Pietruszewska – 22 rocz

18:00

+ Eugeniusz Burak – rocz

19.30

Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec

20.oo

Msza św fatimskie czuwanie int – o zdrowie dla Grażyny Żak

PIĄTEK – 14. 09. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

6:30

++ Jan Szewczyk – rocz, Maria, Kazimierz

6.30

Greg 12: + Emilia Borzycka

9.00

++ Julianna, Bronisław, Leszek

17.oo

Ślub: Filip Winiarz – Marta Grondalczyk

18:00

Greg 14: +Jarosław Malicki

18:00

Rocznicowa – dziękczynna – w 30 Rocz Ślubu Wioletta i Dariusz Jagiełło

SOBOTA – 15. 09. Święto Matki Bożej Bolesnej

6:30

Greg 13: + Emilia Borzycka

6.30

Greg 15: +Jarosław Malicki

9.00

+ Janina – 18 rocz, + Stanisław – 5 rocz Okraska

14.oo

DOŻYNKI GMINNE

16.00

Ślub Paweł Piotrowski – Anna Sędłak

18:00

Dziękczynna i o błogosław Boże dla Zbigniewa – w 40 rocz Urodzin

18.00

+ Seweryn Nowakowski – 16 rocz

NIEDZIELA – 16. 09. 2018

7:00

++ Norbert Podziński, Stanisława, Katarzyna Góralska

9:00

++ Edward Stefański – 12 rocz, Helena, Stanisława, Wincenty, Jan – z rodziny Stefańskich

10:30

+ Tomasz Sobczak

12:00

W Intencji Parafian

Rocznicowa – za Kamilę i Jacka – w 20 rocz Ślubu, imieninowa Jacka

13:15

O błogosław Boże i opiekę Matki Bożej dla Weroniki i Macieja – w 1 rocz ślubu. Chrzest Zuzanna

18:00

Dziękczynna – w 16 Urodziny Wojciech Kwiecień

09.00 Rzepnowo Greg 16: +Jarosław Malicki

10.30 Okunica Greg 14: + Emilia

11:45 Stróżewo 15.00 Szpital

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *