Intencje Mszy Św. 24.06. – 01.07.2018

NIEDZIELA – 24. 06. 2018

7.00

+ Zdzisław Kwiatkowski – 4 rocz i ++ Rodzice z obu stron

9:00

+ Jan Durkin i ++ Rodzice z obu stron

10.3o

++ Jan, Marianna, Edward, Kazimierz, Edward, Anastazja, Piotr Zygmunt

12.oo

ZA PARAFIAN

13.15

++ Teresa, Eugeniusz, Jerzy Rozmus, Urszula Jakubowska

17.45

Nabożeństwo Czerwcowe

18.oo

Urodzinowa – Mateusza – 12 lat i Moniki – o Boże blogosław

18.00

O zdrowie dla Filipa

9.oo Rzepnowo 10.30 Okunica 11.45 Stróżewo 15.00 Szpital

PONIEDZIAŁEK – 25. 06.

6.3o

Wolna

9.oo

O błogosław i opiekę Matki Bożej dla Woźniaków

17.45

Nabożeństwo Czerwcowe

18.oo

Zmarli w ostatnim czasie i z Wypominek Rocznych

WTOREK – 26. 06.

6:3o

+ Grzegorz Krzewicki – w miesiąc po śmierci – int od żony i dzieci

9.oo

+ Mieczysław Sobczyński – 21 rocz

17:45

Nabożeństwo Czerwcowe

18.oo

Za zmarłych Rodziców: Antoni, Katarzyna oraz ++ Józefę i Dziadków z obu stron

ŚRODA – 27. 06.

6.3o

+ Władysława i + Stanisław Bąk

9.00

W intencji Próśb i Podziękowań

17.3o

Nabożeństwo Czerwcowe i Nowenna

18:00

Urodzinowa – wnuk Jakub Cuper – w 16 Urodziny – o Boże błogosław i opiekę Matki Bożej

CZWARTEK – 28. 06.

6.3o

Wolna

9.00

++ Genowefa, Stanisława i Leszek – o dar życia większego

16.oo

Ślub

17.45

Nabożeństwo Czerwcowe

18:00

+ Andrzej Wójtowicz – int od zony Ewy

PIĄTEK – 29 . 06.

6.3o

Wolna

9.oo

++ Helena i Jan Koper, Janusz Szupłak ( w dniu imien)

16.oo

Ślub: Baranowska – karczmarski

17. 45

Nabozenstw Czerwcowe

18.oo

+ Jan Obal i ++ Rodzice z obu stron

SOBOTA – 30. 06

6.3o

Wolna

9.oo

++ Rodzice: Rozalia i Tadeusz, ++ Rodzeństwo: Janina, Tadeusz, Zygmunt , Maciej

14.oo

Rzepnowo

16.oo

Ślub: Wojciech Tabaka – Martyna Gruba

17.oo

Ślub: Alicja i Marek

17.45

Nabożeństwo Czerwcowa

18.oo

+ Stefan Lewandowski i ++ Rodzice z obu stron

NIEDZIELA – 01. 07. św Ottona – Odpust Parafialny

7.00

++ Rodzice – Helena i Antoni Mendelewscy

9:00

++ Pelagia, Zygmunt, Zdzisław Błażejewscy

10.3o

Za Siostrę Ewelinę.

10.3o

Chrzest Inga Gaj, Aleksander Nowakowski

12.oo

ZA PARAFIAN I GOŚCI – Suma Odpustowa z Procesją

18.oo

++ Konstancja i Filip Gala, Krystyna i Walerian Wojciech (nazwisko)

20.oo

+ Marian Wilkosz, ++ Rodzice z obu stron, ++ Bracia i Sisotry, + Zięć i + Koleżanka Stasia

9.oo Rzepnowo 10.30 Okunica 11.45 Stróżewo 15.00 Szpital

Zauważone pomyłki prosimy zgłaszać w zakrystii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *