Intencje Mszy Św. 29.04. 2018

NIEDZIELA – 29.04. 2018 V niedz Wielkan

7:00

+ Łukasz Pokorski – po pogrzebie od sąsiada

9:00

+ Bronisław Obiedziński – 7 rocz śm i ++ Rodzice z obu stron

10:30

+ Zdzisław Kijowski – urodzinowa

12.oo

ZA PARAFIAN.

13.15

13.15

Rocznicowa – w 1 rocz ślubu Aleksandra i Seweryn Pikul

Chrzest: Franciszek Stępień

18.oo

Dziękczynna – w 15 rocz ślubu Małgorzata i Zbigniew Sarzała

PONIEDZIAŁEK – 30. 04. 2018

6.3o

+ Józef Adamczyk – w 30 dzień od pogrzebu – int od synowej i syna

9.oo

++ Adela i Edward Szalkiewicz – Rodzice – o błogosławieństwo Boże dla Sandry – w 18 Urodziny

17.45

Nabożeństwo

18.oo

Zmarli w ostatnim czasie i z Wypominek Rocznych

18.oo

+ Janina Szymańska – 1 rocz

WTOREK – 01. 05. sw Józefa Pracownika

6:3o

Wolna

9.oo

+ Józefa Gasińska – 8 rocz. Chrzest Gabriela Gapińska

17:3o

Nabożeństwo Majowe

18.oo

+ Zygmunt Misarko – 7 rocz – o dar życia wiecznego

18.oo

++ z rodzin Wasilewskich, Fronczaków i Woźnickich

ŚRODA – 02. 05. Dzień Flagi

6.3o

Wolna

9.00

W intencji próśb i podziękowań do MB Nieustając Pomocy

17.3o

Nabożeństwo Majowe

18:00

W intencji Domowego Kościoła

18.oo

Urodzinowa – 30 Rocznica Łucja Zielińska i dla jej Rodziny

CZWARTEK – 03. 05.

Uroczystość Najświętszej Marii Panny Królowej Polski

6.3o

+ Józefa (ona) i + Julian Kobel i ++ z rodzin Kobel i Dyki

9.00

+ Kamil Hołownia – 4 rocz + Czesława tarka

10.30

MSZA ŚW ZA OJCZYZNĘ I POLONIĘ ŚWIATA

17.oo

Godzina Święta

17.3o

Nabożeństwo Majowe

18.oo

O powołania do Towarzystwa Chrystusowego

18.oo

+ Krzysztof Kocon, + Paulina Kocon – córka

PIĄTEK – 04 . 05. Pierwszy Piątek

6.3o

O błogosław Boże dla dzieci i wnuków

9.oo

++ Irena, Henryk Krupa; Sabina, Józef, Bogdan Andrzejewscy; Józefa, Feliks Sawa

17.oo

Nabożeństwo Majowe dla dzieci

17.oo

Nabożeństwo Majowe dla dorosłych

– zapowiedzieć że jutro, w sob – Naboż Majowe o g. 19.oo

18.oo

Wynagradzająca NSPJ, za Straż Honorową Bozego Serca

18:oo

+ Tadeusz Pomianowski – 13 rocz, + Barbara Barańska, + Jan i ++ Rodzice z obu stron

19.oo

W intencji Maturzystów – o szczęśliwe zdanie egzaminów

SOBOTA – 05. 05 Pierwsza Sobota

6.3o

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NM Panny

6.3o

+ Blanka, + Zygmunt

9.oo

Urodzinowa – 15 Urodziny Paweł Mazur i o Boże błogosł dla niego i jego Rodziców

16.oo

Ślub: Agnieszka Kimon i Rafał Urbański

17.oo

Ślub: Agata Gąsiorowska i Rafał Waliszewski

18.oo

Za Czcicieli Matki Bożej – za Koła Różańcowe

18.oo

Wynagradzająca Matce Bożej, dziękczynna – za wszelkie łaski – int. od 3 Róży sw Krzysztofa

19.oo

Nabożeństwo Majowe i Czuwanie Różańcowe – Pierwszosobotnie

NIEDZIELA – 06. 05. VI niedz Wielkan

7:00

++ Stefania, Michał, Stanisław Maciąg

9:00

++ Maria, Franciszek, Tadeusz

10:30

+ Danuta Pakuła, + Albin, + Dariusz Pielek

10.3o

+ Halina Majkut – rocz, Jan, Zofia, Franciszek, Andrzej

12.oo

ZA PARAFIAN

12.oo

+ Mieczysław Fornal – 3 rocz i ++ Rodzice z obu stron: Jan, Maria, Teresa, Henryk; Marek i Grażyna

13.15

++ Tomasz – 8 rocz, + Katarzyna, Józef, Rafał, Tadeusz Kuźmińscy

Chrzest: Filip Niski

17.3o

Nabożeństwo Majowe

18.oo

+ Anna – 10 rocz, + Aleksander

9.oo Rzepnowo: 10.30 Okunica; 11.45 Stróżewo 15.00 Szpital

Zauważone pomyłki prosimy zgłaszać w zakrystii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *