Intencje Mszy Św. 28.01 – 04.02.2018

NIEDZIELA – 28. 01. 2018

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące 21

7.00

O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Tomasza z ok imienin

9:00

++ Berta i Wilhelm Szymik, Aniela i Andrzej Czarneccy

10:30

+ Józef Święcki – 5 rocz i + Rodzice z obu stron

12.00

ZA PARFIAN

13.15

++ Henryk, Helena, Jan Patora

Chrzest: Michał Ciurlej, Laura Szczerbińska

18.oo

W Dniu 18 Urodzin dla Sandry Niekorek – o Boże błogosław i wszelkie łaski na dorosłe życie

18.oo

+ Jadwiga Rzepiak – 5 rocz sm i zmarli z obu stron

PONIEDZIAŁEK – 29. 01.

6:3o

Za dusze w czyśćcu cierpiące – 22

6.3o

Greg 1: + Helena Głodowska

9.oo

+ Jerzy Dadan i ++ Rodzice z obu stron i ++ Rodzeństwo

18.00

+ Mirosław Gała

18:00

Za zmarłych w ostatnim czasie (odczytać

18.oo

za zmarłych z Wypominek rocznych

+ Andrzej – w 25 rocz śm

WTOREK – 30. 01.

6:3o

Za dusze w czyśćcu cierpiące – 23

6.3o

Greg 2: + Helena Głodowska

9.00

Greg 1: + Piotr

18:00

Urodzinowa – 34 rocz córki Magdaleny – int od Rodziców

18.oo

++ Jan Żółtowski i Rodzice z obu stron, + Tadeusz

ŚRODA – 31. 01.

6.3o

Za dusze w czyśćcu cierpiące 24

6.3o

Greg 3: + Helena Głodowska

9.00

W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieust Pomocy

17:45

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

18.oo

Dziękczynna – Urodzinowa za p Zofie Frontczak, z prośbą o powrót do zdrowia

18.oo

Greg 2: + Piotr

CZWARTEK – 01. 02 Pierwszy Czwartek

6:3o

Greg 4: + Helena Głodowska

6.3o

Greg 1: + Irena Kołtun

6.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące 25

9.oo

+ Tadeusz Rutkowski – 2 rocz śm

18:00

O dar powołań do Towarzystwa Chrystusowego

18.oo

Greg 3: + Piotr (zapowiedzieć ze jutro wyjątkowo bedzie ta Msza św będzie nie o 9.oo ale o 19.oo w Stróżewie).

PIĄTEK – 02. 02. Święto Ofiarowania Pańskiego,

Pierwszy Piątek

6:3o

Greg 5: + Helena Głodowska

6.3o

Za dusze w czyśćcu cierpiące 26

6.3o

O błogosław Boże i zdrowie dla p. Marii z ok Imienin

9.00

+ Władysław Hołownia – 21 rocz śm ++ Rodzice i Rodzeństwo

17.oo

++ Anna, Mikołaj i Stanisław Chryniewicz ( z godz. 10. 3o)

18:00

+ Franciszek Szymkowicz i Zbigniew Szymkowicz

Okunica – 17.oo: Greg 2: + Irena Kołtun

Stróżewo 19.oo: Greg 4: + Piotr

SOBOTA – 03. 02. Pierwsza Sobota

6:3o

Greg 6: + Helena Głodowska

6.3o

Za dusze w czyśćcu cierpiące 27

6.30

Greg 3: + Irena Kołtun

9.oo

Greg 5: + Piotr

17.oo

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NM Panny

18.oo

W intencji Czcicieli NMP – za Koła Żywego Różańca

18:00

+ Jan Ozimkiewicz i Rodzice z obu stron

NIEDZIELA – 04. 02. 2018

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące 28

7.00

Greg 6: + Piotr

9:00

++ Janina, Feliks, Jan Józef i zm z Rodziny Bałdyga i Krupa; Józefa (ona) Danuta i zm z Rodziny Jaskuła

10:30

+ Aniela Brzezińska – 7 rocz – int od Męża i Córek

12.00

ZA PARFIAN

13.15

+ Bolesław Jarząb – 11 rocz

Chrzest: Szymkowiak

18.oo

++ Zmarli z Rodziny Grzebieniak i Kicińskich; i Rodzice z obu stron

9.oo Rzepnowo; Greg 4: + Irena Kołtun

10.30 Okunica; Greg 6: + Helena Głodowska

11.45 Stróżewo

15.00 Szpital

Zauważone pomyłki prosimy zgłaszać w zakrystii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *