PLAN KOLĘDY 2017-2018

27.12.2017

Środa

16:00

Młodych Techników
Lipiańska 1-27
Lipiańska 29-35
Lipiańska 36-71
Podmiejska, Tuwima, Krasickiego, Przyszłości, Basenowa
28.12.2017

Czwartek

16:00

Słowackiego, Kochanowskiego, Kasprowicza
Mickiewicza 2-60
Mickiewicza 62-134
Mickiewicza 136-192
Mickiewicza 196-270
Szczecińska
29.12.2017 Piątek

16:00

 

Rejtana 9A,B
Rejtana 5A-7B
Rejtana 4A, B, C
Rejtana 1,2,3
Rycerza Przybora 1-31
Rycerza Przybora 2-60
30.12.2017 Sobota

15:00

Kościuszki 1-8 i 10-53
Równa
Żwirki Wigury 2-36/2
Żwirki Wigury  od 38 do końca
Dworcowa 1-7 + Dworzec PKP
Dworcowa 9-23
2.01.2018

Wtorek

16:00

Bogusława 4- 12
Bogusława 14,16,18,22,24
Bogusława 5A,B,C, 7
Bogusława 9-11
Bogusława 17-21
Bogusława 23,26,28
3.01.2018

Środa

16:00

Poniatowskiego 3-29
Poniatowskiego 4 A,B,C
Poniatowskiego 16 A,B,C
Stargardzka 5-7
Stargardzka 9A, B, 11
Stargardzka 13 A – 20, Wiosenna
4.01.2018

Czwartek

16:00

Stargardzka 21-49
Pod Lipami 1 A-B, 2 A
Pod Lipami 2 B, C, D
Pod Lipami 3 A, B, C
Pod Lipami 4 A-B, 5 A
Pod Lipami 5 B-C, 6 A-B
5.01.2018

Piątek

16:00

Pod Lipami 7-9
Krótka 7 i 8 A,B
Krótka 6 A, B, C
Krótka 5 A, B
7.01.2018

Niedziela

15:00

Krótka 4 A, B, C, D
Krótka 3 A, B, C i 2 D
Krótka 2 A, B, C
Krótka 1 A, B, C
Ogrodowa 33 – 79
8.01.2018

Poniedziałek

16:00

Ogrodowa 28-44
Ogrodowa 2-26
Ogrodowa 1-31
Narutowicza 1 A-B, 3
Narutowicza 4, 8 A-C
Jana Pawła II
9.01.2018

Wtorek

16:00

Niepodległości 1,2,3,5,7,9,11,13,6
Niepodległości 10,15-35
Niepodległości 12, 12-38
Niepodległości 37-49
Głowackiego 1-33
Głowackiego 35-49; Magazynowa
10.01.2018

Środa

16:00

Barnima
Szkolna 2-5, 3
Szkolna 6-38
Plac Wolności 2 A-B
Plac Wolności 2 C-E
Zabytkowa 2-50
11.01.2018

Czwartek

16:00

Zabytkowa 3 A-B
Zabytkowa 3 C-D
2- Marca, Wały Chrobrego
1 Maja 20 D-F
1 Maja 20 A-C
1 Maja 18 A-C
12.01.2018

Piątek

16:00

1 Maja 12; 14
1 Maja 8; 10
1 Maja 4; 6
1 Maja 3 A-B
1 Maja 2, 3
1 Maja 1, 1 A-B
Kilińskiego 15 A-C
13.01.2018

Sobota

15:00

Kilińskiego 13 A-C
Kilińskiego 11 A-C
Kilińskiego 9 C-D
Kilińskiego 9 A-B
Kilińskiego 7 A-C
Kilińskiego 5; 7 D-E
Kilińskiego 4; 6
14.01.2018

Niedziela 15:00

Kilińskiego 3 A-B
Kilińskiego 2; 3 C
Kilińskiego 1 A-B
Kilińskiego 1 C i domki jednorodzinne
Dąbrowskiego 6 A-C  i domki jednorodzinne
Dąbrowskiego 8 A-C
Dąbrowskiego 10 A-C
15.01 2018 Poniedziałek

16:00

Dąbrowskiego 12 A-C
Dąbrowskiego 14 E-F, 12 D
Dąbrowskiego 14 A-D
Dąbrowskiego 16 A-D
Dąbrowskiego 18 A-D
Dąbrowskiego 20 D-F
Dąbrowskiego 20 A-C
Bankowa
16.01.2018

Wtorek

16:00

Kwiatowa 1-20
Kwiatowa 21-37
Wojska Polskiego 1-25
Wojska Polskiego 2-20
Wojska Polskiego 22- 40
17.01.2018

Środa

16:00

Willowa
Różana
Okunica
Okunica
Okunica
18.01.2018

Czwartek

16:00

Stróżewo
Stróżewo
Stróżewo
Rzepnowo
Rzepnowo
19.01.2018

Piątek

16:00

UZUPEŁNIENIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *