Intencje Mszy Św. 03-10.12.2017

NIEDZIELA – 10. 12. 2017 2 niedz Adwentu

7:00

+ Ewa Iwańska – 15 rocz

9:00

+ Ksenia Szymoniak – 2 rocz

10:30

Greg 14: + Mirosław Gała

12.00

O błogosław Boże dla Kręgu Dom Kościoła im NMP Niepokalanej

13.15

++ Teresa, Eugeniusz, Jerzy Rozmus oraz + Urszula Jakubowska

Chrzest: Alan szalek

17.30

NIESZPORY ADWENTOWE

18:00

+ Hieronim Kolasiński i Rodzice z obu stron

09.00 Rzepnowo: ZA PARAFIAN 10.30 Okunica 11:45 Stróżewo

15.00 Szpital: Greg 21: + Genowefa

PONIEDZIAŁEK – 11. 12.

6:oo

Greg 22: + Genowefa

6.oo

Greg 15: + Mirosław Gała

9.00

+ Marian Sarnat i Rodzice z obu stron

18:00

Za ostatnio zmarłych

18.oo

Za zmarłych z Wypominek Rocznych

WTOREK – 12. 12.

6:oo

Greg 23: + Genowefa

6.oo

+ Waldemar Pozlewicz – 30 dni po pogrzebie

9.00

+ Stanisław Migdał – 4 rocz

18:00

Greg 16: + Mirosław Gała

18.00

Imieninowa – za Joannę – int od Odnowy w Duchu Świętym

ŚRODA – 13. 12. 2017

6.oo

Greg 24: + Genowefa

6.oo

Greg 17: + Mirosław Gała

9:00

+ Józef Dziatkowski – 19 rocz

18.oo

W int. próśb i podzięko do MB Nieust Pomocy

Za ofiary Stanu Wojennego

18.oo

Dziękczynna – za 7 lat Koła Przyjaciół Radia Maryja w Parafii

CZWARTEK – 14. 12.

6:oo

Greg 25: + Genowefa

6.oo

+ Jerzy Fiołek, + Zbigniew Styś

9.00

+ Stanisław Puli i Rodzice z obu stron – int od żony

18:00

Greg 18: + Mirosław Gała

18.00

Za Nowożeńców Weronikę i Macieja Albinowskich

PIĄTEK – 15. 12.

6:oo

Greg 26: + Genowefa

6.oo

+ Eugenia Żyrak – 22 rocz śmier oraz +Maria i Michał

9.00

++ Antoni, Antonina Węgrzyn, ++ Albin i Teresa, Jan Wasilewski

18:00

Greg 19: + Mirosław Gała

18:00

+ Ryszard Nowacki

SOBOTA – 16. 12.

6.oo

Greg 27: + Genowefa

6:oo

Greg 20: + Mirosław Gała

6.oo

+ Stanisława Golczyk – 30 rocz; ++ Ignacy i Jan

9.00

++ Arkadiusz i Marianna Jaroniewscy

18.oo

++ Tadeusz, Marta, Wacław z rodziny Swat

18.oo

++ Stanisława i Władysław Nowaccy i Rodzice zobu stron

NIEDZIELA – 10. 17. 2017 3 niedz Adwentu

7:00

Greg 28: + Genowefa

7.oo

Greg 21: + Mirosław Gała

9:00

+ Czesław tarka – 8 rocz, + Kamil Hołownia

10:30

+ Helena i Kazimierz Skuza , Genowefa i Henryk Osowscy

12.00

+ Adam Hubicki – 5 rocz

Chrzest: Antoni Paweł Myśliborski

13.15

++ Zmarli z rodziny Domareckich: Leokadia, Franciszek, Marian

17.o0

NIESZPORY ADWENTOWE

18:00

Dziękczynna – o Boże błogosław dla kapłana

09.00 Rzepnowo 10.30 Okunica 11:45 Stróżewo 15.00 Szpital Zauważone pomyłki prosimy zgłaszać w zakrystii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *