Intencje Mszy Św. 1-8.10.2017

NIEDZIELA – 01. 10. 2017

7:00

7.oo

Greg 28: + Czesław Hałasa

Greg 8: + Helena Głodowska

9:00

++ Katarzyna, Michał, Katarzyna

10.30

Za Parafian

12:00

+ Znój Bronisława

13:15

O Boże błogosław i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry i Grzegorza Maduzia – w 15 rocz ślubu

15.oo

Świecenia diakonatu alumna Wojciecha Mula

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Stanisław Szmendziuk – 2 rocz śm oraz zmarli z rodziny

09.00 Rzepnowo: 10.30 Okunica 11:45 Stróżewo 15.00 Szpital

PONIEDZIAŁEK – 02. 10

6:30

Greg 29: + Czesław Hałasa

6.30

+ Teofil – z ok imienin

9.00

Greg 8: + Helena Głodowska

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za zmarłych z Wypominek Rocznych i za ostatnio Zmarłych

18:00

+ Danuta + Helena

WTOREK – 03. 10.

6:30

Greg 30: + Czesław Hałasa

6.30

++ Krystyna i Stanisław Wartalscy

9.oo

+ Irena Gortat + Rodzice i + Rodzeństwo

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Greg 9: + Helena Głodowska

18.00

+ Stefania – 34 rocz i Feliks Albinoscy

ŚRODA – 04. 10

6:30

Za Paulinę – o zdrowie

6.30

+ Zdzisław Chudecki

9.00

Greg 10: + Helena Głodowska

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za Domowy Kościół

18.oo

W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieust Pomocy

CZWARTEK – 05. 10.

6:30

++ Gertud, Walter, Hans Otto Harlas

6.30

Greg 11: + Helena Głodowska

9.00

+ Tadeusz Cieślak

17. 30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

O powołania , za LSO i Rodziców

18:00

++ Regina i Eugeniusz Piotrowscy, + Tadeusz Mostowski, + Rodzice ks Michała

PIĄTEK – 06. 10. Pierwszy Piątek

6:30

+ Jadwiga – 22 rocz

6.30

+ Janina Jastrzębska – 2 rocz – int od meża!

9.00

Greg 12: + Helena Głodowska

16.oo

Ślub: Adam Świderski – Kinga Danielewska

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Wynagradzająca NSPJ

18:00

++ Anna i Mieczysław Grabowscy

SOBOTA – 07. 10. Pierwsza Sobota

6:30

Wynagradzająca Niepokal Sercu NM Panny

6.30

Greg 7: + Helena Głodowska

9.00

O błogosław Boze, zdrowie dla Agnieszki, Zofii, Jacka i Marka

16.00

Ślub: Hubert Nowacki – Monika Polewczak

17.3o

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Zygmunt Grzybowski – 9 rocz rez

18:00

+ Edward Derecki – 9 rocz i + Rodzice z obu stron

NIEDZIELA – 08. 10. 2017

7:00

Greg 14: + Helena Głodowska

9:00

+ Izydor Jędrowski – 1 rocz i + Rodzice z obu stron

10.30

Za Parafian

12:00

O Boże blogosław dla Małżeństw z Kręgu Dom Kościoła – sw Faustyny

13:15

+ Jadwiga Tokarzewska – 1 rocz sm

Chrzest: Adam Dereń

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

O Boże błogosław i o zdrowie i wszelkie łaski w rodzinie dla Marka i Grażyny

09.00 Rzepnowo: 10.30 Okunica 11:45 Stróżewo 15.00 Szpital

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *